Курси від «УкрТекст» коректорів/редакторів/обробників тексту/рерайтерів


Пропонуємо:

Дистанційне та стаціонарне навчання для бажаючих реалізувати свій потенціал у сфері веб-райту (обробка текстових матеріалів для веб-ресурсів).

Відео екскурсія онлайн школою:


Переваги:


Можливість особисто розпоряджатися своїм часом.

Бути досить незалежним та виконувати роботу, перебуваючи у будь-якому місці.

Варіанти навчання

Дистанційне навчання – це один із методів онлайн навчання у нашій організації. Даний метод дозволяє взаємодіяти вчителю та учням між собою на будь-якій відстані. Таке навчання має всі компоненти, властиві стандартному навчальному процесу.

Невіднятні плюси дистанційного навчання:

  • Дозволяє знизити витрати на проведення навчання (не потрібно коштів на оренду приміщень, поїздок до місця навчання як учнів, так і викладачів тощо).
  • Можливість проводити навчання великої кількості людей.
  • Підвищення якості навчання з допомогою застосування сучасних технологій.
  • Створення єдиного освітнього середовища.

Навчання веб-райту дистанційно можна порівняти з подальшою роботою вдома. Усі матеріали, консультації та завдання передаються та обговорюються за допомогою інтернет-зв’язку.

Звичайно, цей вид навчання ніяк не відбивається на якості отриманих знань, більше того, при віддаленому навчанні за Вами залишається вільний графік. Це дозволяє нам навчати охочих з будь-якого куточка світу, що не мало важливо для багатьох людей.

  1. Стаціонарні курси веб-райту від «УкрТекст» мають класові заняття у вечірній час. Ми пропонуємо заняття у групах по 15 осіб.

    Увага: на цей час стаціонарне навчання не проводиться.


Терміни навчання:


Тривалість дистанційного навчання становить приблизно 15 днів, кілька годин на день (вільний графік, навчання можна здійснювати у різний час).

Тривалість стаціонарного навчання становить 27 днів (навчання тричі на тиждень у вечірній час по кілька годин).

Навчання поділено на дві частини: теорія та практика.

У першу частину входить підготовка, ознайомлення з тонкощами та нюансами оформлення та коригування текстових матеріалів для інтернет-ресурсів:

1. Введення в курс справи: навіщо і кому потрібне коригування статей.

2. Принципи роботи рекламних інтернет-компаній, системних оптимізаторів, SEO-агентств, дизайнерських веб-студій, що займаються підтримкою, наповненням та рекламою веб-сайтів.

3. Знайомство та вивчення тонкощів та нюансів щодо оформлення текстових матеріалів, придатних для подальшого розміщення на інтернет-ресурсах з метою їх розвитку, а саме: Постановка html тегів, ключових фраз, анкорних посилань, створення SEO-статей, “текстів що продають”, підбір ключовиків для статей, що просуваються, підготовка текстів для перелінкування, оформлення тексту в html.

Друга частина навчання пропонує практику та отримання досвіду:

Виконання оплачуваних завдань, того напрямку та тематики, які Вас цікавлять.

Ви зможете розпочати роботу не після закінчення навчальних курсів веб-райтингу, а вже на перших його етапах. Таким чином, вартість навчання Ви повернете на перших етапах навчання.

В результаті, всього за 2 тижні ми зробимо з Вас професійного веб-райтера (редактора/рерайтера/коректора/обробника текстів для інтернет-ресурсів) та надамо роботу з рівнем заробітної плати від 300 до 600 грн. на день.

Гарантії:


Ми маємо право надати будь-які гарантії, які змогли б задовольнити Вас, включаючи укладання юридично завіреного договору (приклад договору, а також сертифіката), в якому чітко прописуються наші гарантії.

Після навчання Ви отримуєте сертифікат, який є підтвердженням того, що Ви пройшли навчання в «УкрТекст» та є кваліфікованим спеціалістом.

Ознайомитись з онлайн школою УкрТекст

Подати заявку на навчання:

Пожалуйста, убедитесь, что Ваш Email адрес указан верно и Вы можете принимать письма, так как на него поступит ответ в ближайшее время с детальной информацией.