Для роботи вдома (віддалено) потрібні обробники текстових матеріалів, коректори для інтернет-ресурсів (веб-райтери).

Ми беремо до уваги те, що професія коректора текстових матеріалів для веб-сайтів на сьогодні є однією з найбільш популярних. Щодня створюються тисячі нових інтернет-проєктів, які необхідно наповнювати якісним контентом, але фахівців з відповідними навичками та досвідом у цій галузі вкрай мало, хоча освоїти професію веб-райтера під силу будь-кому. На основі цієї інформації ми готові запропонувати здобувачам віддаленої роботи вакансію коректора/набирача тестів для інтернет-ресурсів, без досвіду роботи, після проходження дистанційного (онлайн) або стаціонарного навчання.

Вимоги, яким повинні відповідати кандидати, включають:

  • Знання російської та української мови;
  • Знання текстового редактора Word;
  • Впевнене користування ПК;
  • Навички побудови тексту;
  • Посидючість, уважність, відповідальність.

Пропонується

Віддалена робота (вдома) в Україні, з вільним графіком.

Працюючи віддалено коректором, Ви зможете самостійно планувати свій графік: працювати тільки тоді, коли Вам зручно, самостійно планувати час для роботи, вихідних, відпусток тощо. Завдяки роботі віддалено з вільним графіком Вам доведеться забути про незручності, які є невід’ємною частиною роботи офлайн.

Свободу вибору

Ви самостійно вибиратимете, в якому напрямку працювати – обробляти статті, які цікаві саме Вам. Приклад категорій: медицина, психологія, подорожі, тварини, саморозвиток, історія, юриспруденція, будівництво, краса, здоров’я, мода, кулінарія тощо. Можна вибрати будь-яку з них. Ви займатиметеся тільки тим, чого прагне Ваша душа, постійно розвиваючись, дізнаватися і пізнавати нове.

Перспективи та кар’єрне зростання

Професія обробника матеріалів для інтернет-ресурсів не обмежується обробкою текстів для розміщення на сайтах. Вона є лише опорною точкою, з якою можна і потрібно розвиватися у прибутковому напрямку. Сьогодні більша частина бізнесу зосереджена у мережі Інтернет. Ви вже бачите, що за ним майбутнє.

Гідну оплату праці

Заробітна плата коректора становить від 300 до 600 гривень на день.

Якщо Вас зацікавила дана вакансія, і Ви бачите себе як коректор веб-матеріалів, будь ласка, ознайомтеся з умовами віддаленого навчання.

Дізнатись детальніше