Курси від УкрТекст

Ви можете проходити дані курси наступними мовами: Українська, Російська, Польська, Англійська. Для цього скористайтесь мовним перемикачем у меню.

Вы можете проходить данные курсы на следующих языках: Украинский, Русский, Польский, Английский. Для этого воспользуйтесь языковым переключателем в меню.

You can take this courses in the following languages: Ukrainian, Russian, Polish, English. To do this, use the language switch in the menu.

Kursy możesz odbyć w językach: Ukraińskim, Rosyjskim, Polskim, Angielskim. Aby to zrobić, użyj przełącznika języka w menu.

У розділі нижче Ви знайдете доступні курси, ціни, а також бібліотеку з виданнями для подальшого розвитку.

Дані курси допоможуть Вам вивчити та розібратися з основами наданих професій. Отримані знання дадуть незаперечну перевагу у Вашій кар’єрі або в бажанні розпочати власний бізнес.

 

Курс web-райтингу

Детальніше
Курс web-райтингу

Курс web-дизайну

Деатльніше
Курс web-дизайну

Курс асесора

Детальніше
Курс асесора

Курс таргетолога / SMM-спеціаліста

Детальніше
Курс таргетолога / SMM-спеціаліста

Бібліотека онлайн

Детальніше
Бібліотека онлайн

Курс швидкодрукування

Детальніше
Курс швидкодрукування

Пропонуємо пройти онлайн навчання

Онлайн курси від компанії УкрТекст

У нас є кілька професій і Ви можете вибрати будь-яку з них і навіть кілька! До Ваших послуг курс веб-райтера, копірайтера, асесора, таргетолога, SMM-фахівця та веб-дизайнера.
Хочете стати незалежним і працювати віддалено, вдома?
Бажаєте самостійно планувати свій робочий графік та не бути прив'язаним до робочого місця?
Хочете гідно заробляти та не витрачати на це весь свій час?

Ласкаво просимо до нас!

Стань веб-райтером / копірайтером

Створюй, редагуй контент для веб-сайтів, блогів, інтернет-магазинів. Пиши, обробляй або коректуй тексти, відставляй відгуки про компанії, магазини в соціальних мережах або на форумах. Отримуй оплату.

Навчися створювати веб-контент і відкрий свій сайт або заведи блог, групу в соціальних мережах. Наповнюй, розвивай, розміщуй рекламу від Google AdSense чи прямих рекламодавців та отримуй пасивний дохід.

Стань веб-дизайнером

Навчися створювати веб-сайти з нуля без знання мов програмування. На цьому курсі навчать створювати сайти візитки, інтернет-магазини, блоги, онлайн-сервіси, лендінги, рекламні банери, відеоролики. Обробляй зображення та анімацію. Ти навчишся робити графічні пости, що залучають, для соцмереж, блогерів, веб-майданчиків.
Працюй віддалено, вибираючи серед безлічі вакансій або відкрий свою веб-студію, роби сайти, магазини, рекламні матеріали на замовлення. Або створи сайт/інтернет-магазин для себе і заробляй на цьому віддалено, не виходячи з дому. Це відмінний варіант роботи для підлітків, студентів, мам у декреті та всіх, кого цікавить цей напрямок.

Стань асесором

Пройди курс та отримай відмінну роботу. Виконуй завдання з оцінки та порівняння і відразу отримуй оплату.

Порівняй і вибирай найкраще зображення, рекламне оголошення чи веб-сайт. Оціни відео ролики. Визначай неправдиву рекламу / статті / зображення / відеоролики, що вводить в оману і так далі і отримуй за це плату. Робота вдома, з вільним графіком та лояльними умовами.

Стань таргетологом / SMM-фахівцем

Дізнайся, як правильно налаштовувати рекламу в Google Ads, Instagram / Facebook Ads. Надсилай послуги з налаштування рекламних компаній, управління бюджетом або вибери товар/послугу серед мільйонів пропозицій від перевірених партнерів. Створи та налаштуй свою рекламу, продавай через неї товари, послуги партнерів та отримуй солідний відсоток від угоди.
Стань SMM-фахівцем, просувай, розкручуй акаунти та профілю в популярних соціальних мережах, до яких належать всім відомі майданчики – Facebook, Instagram, YouTube та TikTok, а також багато інших. Залучай нових користувачів, заробляй понад 30000 гривень щомісяця та працюй віддалено, вдома.

Останні статті

Увидеть больше записей
ukreit рус taromagic укр
error: Копирование материала запрещено!