Курс веб-дизайну. Урок №16 Завершення курсу веб-дизайну: практичні завдання, розробка портфоліо та сертифікація

На сьогодні це останній урок, на цьому курсі, але не для вас загалом. Ось кілька пропозицій про те, що вам необхідно зробити, щоб закріпити свої знання та продовжувати розвиватися у цій галузі:

Завдання 1.

Створюйте свої проєкти: тепер, коли ви опанували основи веб-дизайну, ви можете застосувати свої знання, створюючи власні проєкти. Це чудовий спосіб закріпити отримані знання та застосувати їх на практиці. Ви самі повинні розуміти, що без практики неможливо отримати повне уявлення про тему та займатися цією справою.

Почніть із вибору типу сайту, який хочете створити. Ви можете створити блог, лендінг, статейник, сайт-портфоліо або інтернет-магазин. Цей вибір залежить від ваших інтересів та цілей.

Після вибору типу сайту визначте його мету. Що ви бажаєте донести до своєї аудиторії через свій сайт? Який контент буде на сайті? Визначте дизайн сайту, який буде відповідати його цілі та контенту.

Наступним кроком буде вибір платформи для створення сайту. Ви можете використовувати платформи, такі як WordPress, Wix, Тільда, ХороШоп ​​та будь-які інші. Ви також можете знайти низку книг-підручників, за допомогою яких можна створити сайт з нуля за допомогою HTML, CSS та JavaScript – але це займе не один місяць.

Створення контенту для сайту є наступним кроком. Напишіть (згенеруйте за допомогою штучного інтелекту) тексти, які будуть на сайті, прочитайте їх, за потребою виправте, попрацюйте над заголовками статей, зображеннями та відео. Це допоможе вам створити повноцінний сайт, який привертатиме увагу аудиторії.

Коли сайт буде готовий, опублікуйте його та почніть просувати. Використовуйте соціальні мережі – створіть акаунти під свій проєкт, наповніть їх контентом, публікуйте посилання на сторінки вашого сайту, якщо ваша мета – інтернет-магазин, створюйте та запускайте контекстну рекламу, не забудьте прочитати основи SEO-оптимізації для залучення цільової аудиторії з пошуку Google. Вам також доведеться ознайомитися з рекомендаціями Google для веб-майстрів.

Важливо:

Не забудьте пройти наш курс по SMM та інтернет-маркетингу, що допоможе ще краще пізнати всі можливості заробітку та  роботи в інтернеті та заробітку на сайті – розкручувати його, а значить заробляти ще більше.

Створення своїх проєктів – це не тільки чудовий спосіб закріпити отримані знання, а й відкрити нові можливості. Спробуйте різні типи сайтів, створюйте свої проєкти та користуйтеся отриманими навичками для досягнення своїх цілей.

Завдання 2.

Спробуйте попрацювати над проєктами в команді: приєднайтеся до проєктів у команді та попрацюйте разом з іншими веб-дизайнерами-початківцями або веб-майстрами, щоб отримати досвід роботи в команді.

Завдання 3.

Вивчайте додаткові технології та інструменти: веб-дизайн постійно змінюється, тому важливо вивчати нові технології та інструменти, щоб залишатися в тренді. Ознайомтеся з різними фреймворками, CMS та інструментами для веб-дизайну, такими як Sketch, Adobe XD, Figma та іншими.

Завдання 4.

Продовжуйте навчатися: веб-дизайн – це безперервний процес навчання, і щоб залишатися у тренді, важливо продовжувати вивчати нові технології та тенденції. Слідкуйте за змінами в галузі та беріть участь у вебінарах, щоб залишатися в курсі подій.

Завдання 5.

Розробіть портфоліо: створіть портфоліо, в якому ви зможете продемонструвати свої проєкти та навички веб-дизайну. Це допоможе вам продемонструвати свої роботи потенційним роботодавцям та клієнтам. Сьогодні без резюме і портфоліо складно будь-кому довести, що ви на щось здатні, нехай ви навіть мега талановиті, супер освічені. Як то кажуть: слова, словами – а ти покажи на справі.

На при кінці ви можете замовити сертифікат про успішне завершення курсу веб-дизайну. Сертифікат виготовляється в електронному вигляді, що дозволяє прикріпити його до свого резюме та портфоліо. або роздрукувати за потреби. Виготовлення сертифіката коштує 99 грн.

Залишити коментар