Головна сторінка

Текст для головної сторінки – основа вашого сайту. Тут має бути розміщена найважливіша інформація, факти та дані, які допоможуть налагодити контакт із потенційним клієнтом. Якісна, головна сторінка підштовхує клієнта до того, щоб детальніше вивчити інформацію на інших сторінках сайту та скористатися Вашими послугами або придбати товар саме у Вас.

Що хоче побачити людина, заходячи на той чи інший сайт?

По-перше, цікаву інформацію про діяльність компанії. По-друге, докладні факти, які не перевантажені зайвими даними. По-третє, коротка розповідь про послуги, які надає компанія. Після того, як споживач ознайомиться з подібною інформацією, він робить висновок, чи варто продовжувати знайомство і перейти до замовлення / купівлі або пошукати в інших…

Користувач шукає інформацію в мережі, коли має бажання щось придбати, тому він на підсвідомому рівні хоче зробити свій вибір якнайшвидше. Потенційному споживачеві необхідна вагома причина, через яку він зупиниться на певному сайті та приступить до його вивчення.

Текст для головної сторінки — візитна картка Вашого бізнесу, за якою можна судити про Вашу надійність. Основна мета такої сторінки – встановлення доброзичливих стосунків із клієнтами. Від того, наскільки інформативною виявиться головна сторінка, залежить кількість встановлених контактів із користувачами. Чим більше відвідувачів сайту, тим ширша Ваша аудиторія та більший дохід.

Ми надаємо повний комплекс послуг

Ви можете замовити створення тексту для головної сторінки.

Ми також можемо організувати:

  • Приємні рекламні слогани та девізи на головній;
  • Рекламні заголовки, що закликають до дії;
  • Відгуки клієнтів на головній;
  • Огляд послуг;
  • Новинні стрічки;
  • Виведення фрагментів записів блогу на головну;

Текст для головної сторінки – ефективний інструмент завоювання цільової аудиторії. Фахівці із “УкрТекст” напишуть якісний текст, який допоможе залучити та утримати клієнта!

Це допоможе Вам зацікавити необхідну аудиторію. Ми маємо багатий досвід з написання якісного контенту, що продає.

Текст для головної сторінки від 50 грн., за 1000 символів.

Замовити

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.