УкрТекст – найкращий контент для сайтів: вірусний маркетинг, просування контентом, рекламні тексти, статті, наповнення форумів, розмноження статей, просування статтями, готові новини, seo-сайти, партизанський маркетинг, аудит сайтів, неймінг.

Контент для сайтів

Слова мають могутність і владу, які багато хто з нас недооцінює. Хороший фахівець може навчити рекламні тексти «розмовляти» з Вашими клієнтами. Фахівці «УкрТекст», які володіють словом, професійно використовуючи рекламні слогани, девізи, гасла в текстах, допоможуть привернути увагу аудиторії та спонукати потенційних клієнтів звернутися саме до Вашої компанії, придбати Ваші товари та скористатися Вашими послугами.

Детальніше>>

Неймінт для вашого проєкту

Завдання неймінгу — створити унікальну назву з огляду на:

   • методики використання слів у мові;
   • позиціонування та унікальна товарна пропозиція фірми або товару;
   • сприйняття імені на рівні асоціації певних звуків;
   • можливість добре запам’ятатися та однозначно ідентифікуватися у свідомості споживача з певною фірмою чи товаром;
   • зручність використання назви в рекламі;
   • можливість реєстрації назви як товарний знак;
   • також багато інших, не менш важливих параметрів.

   Детальніше>>

Аудит сайту

Оптимізація веб-сайту — це мистецтво підвищення рейтингу сайту в пошукових системах. Фахівці «УкрТекст» виконають весь спектр робіт з оптимізації сайту, просування його в пошукових системах та вивчення інтернет статистики Ваших ресурсів.

Це дозволить заощадити Ваші ресурси. Як наслідок, Ви зможете повністю зосередитись на просуванні послуг Вашої компанії та на роботі з клієнтською базою.

Щобільше, ми готові запропонувати послугу аналізу спільно з Аудитом Сайту (аналіз просування ресурсу).

В рамках цієї пропозиції наші фахівці проведуть ретельний аналіз усіх недоліків та втрачених можливостей Вашого ресурсу з погляду пошукової оптимізації. Також проведуть аналіз сайтів конкурентів та сегментують різні варіанти їхнього обходу. Ми складемо список ключових слів, надамо результати та висновки статистичного аналізу, на основі чого можна буде скласти потужне сематичне ядро для просування та підвищення Вашого ресурсу у пошуковому рейтингу.

Детальніше>>

Написання та публікація електронних книг

Це актуально, якщо Ви наважилися заявити про себе в Інтернеті для того, щоб привернути увагу претендентів до Вашого продукту чи представництва.

Практика показує, що в Інтернеті навіть невелика компанія може досягти значного успіху. Звісно, лише у тому випадку, коли вона правильно здійснює просування своєї ідеї.

Якщо Ви тільки починаєте розвивати своє представництво в мережі, Вашим основним завданням має стати стратегія завоювання довіри потенційних клієнтів і привернути їх до себе.

Практичний посібник, інструкції, прайс-листи, каталоги товарів – все це може стати додатковим іміджевим інструментом, якщо правильно оформити та подати. Електронні книги — ідеальне рішення для додаткової реклами, презентації та додаткового досвіду користувача для підвищення довіри до вас, вашої продукції або послуги.

Замовити>>