Слова мають могутність і владу, які багато хто з нас недооцінює…

Фахівець може навчити рекламні тексти «розмовляти» з клієнтами. Співробітники “УкрТекст”, які володіють словом, професійно використовуючи рекламні слогани, девізи та гасла, допоможуть привернути увагу аудиторії та спонукати потенційних клієнтів звернутися саме до Вашої компанії, придбати Ваш товар чи скористатися Вашими послугами.

За роки роботи ми наповнили тисячі проєктів унікальним контентом. Багаторічний досвід роботи гарантує максимальну віддачу та високу якість статей будь-якої тематики.

Будь-який проєкт до Ваших послуг

SEO-статті – складемо рекламні тексти для просування в пошуковій видачі за всіма вимогами оптимізаторів (основними з яких є оригінальність, висока унікальність, мінімум води та спаму). Грамотно запровадимо “ключовики”. Зробимо текст максимально релевантним пошуковим запитам як для ВЧ, так СЧ і НЧ запитів.

Для написання рекламних текстів, що стимулюють активний продаж, ми проведемо аналіз діяльності Вашої компанії, її історію, поточний стан та перспективи. Можемо провести цифровий аудит, сформувати семантичне ядро та підготувати чек-лист. Також ми проведемо аналіз конкурентів, партнерів та особливостей сегмента ринку, що стосується Вашої галузі, це дозволить створити успішну стратегію розвитку проєкту.

Ми надаємо повний комплекс послуг

Ви можете замовити нам створення контенту, перекладу сайту або конкретного тексту на будь-яку мову світу. Звернувшись до нас, Ви зможете оперативно вирішувати будь-які завдання у галузі розробки наступних типів тексту:

  • Унікальні тексти для наповнення сайту (контент для будь-яких проєктів);
  • Рекламні тексти та статті на замовлення;
  • SEO-статті;
  • Пресрелізи та pr-статті
  • Рекламні слогани та девізи;
  • Новинні стрічки;
  • Оновлення контенту на сайті, супровід;
  • Професійний переклад;
  • Захист авторських прав в Інтернеті;

Наш творчий колектив готовий до довгострокової співпраці та гарантує індивідуальний підхід до кожного замовника. Отримати вичерпну консультацію з будь-яких питань про послуги можна, зв’язавшись з нами за допомогою контактних даних.

Замовити

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.