Аудит сайтів

Оптимізація веб-сайту — це мистецтво підвищення рейтингу сайту в пошукових системах, таких як Google.

Фахівці «УкрТекст» виконають весь спектр робіт з оптимізації веб-сайту, просування його у пошукових системах та формування інтернет статистики.

Це дозволить заощадити Ваші тимчасові та грошові ресурси. У результаті це дозволить повністю зосередитися на просуванні послуг Вашої компанії та на роботі з клієнтською базою.

Аналіз пошукових запитів та аудит

Ми також готові запропонувати послугу аналізу разом із аудитом сайту (аналіз просування сайту). В рамках цієї пропозиції, наші фахівці проведуть ретельний аналіз усіх недоліків та втрачених можливостей Вашого сайту з погляду пошукової оптимізації, аналіз сайтів конкурентів та сегменту ринку, на якому працює Ваша компанія.

Ми складемо список ключових слів, які є для Вас найбільш актуальними та «продаючими». Надамо результати та висновки статистичного аналізу. Запропонуємо Вам винятковий план оптимізації інтернет-ресурсу та просування.

В рамках послуги “аналіз та аудит сайту” будуть порушені такі питання:

  • Поточне становище ресурсу в основних пошукових системах, частота візитів пошукових роботів, статистика та аналіз відвідуваності.
  • Ефективність навігації та структури сторінок сайту, графічний контент.
  • Геотаргетинг.
  • Аналіз сайтів конкурентів.
  • Аналіз файлів robots.txt та мета-тег у контенті.
  • Позбавлення від заборонених методів просування веб-сайтів (лінкатори, перевищення частоти використання ключових слів, веб-клоакінг, використання Doorway, копіпаст, переспам ключами тощо).
  • Розробка оптимальної стратегії просування сайту та покращення видимості ресурсу в пошуку.

Наш творчий колектив готовий до довгострокової співпраці та гарантує індивідуальний підхід до кожного замовника.

Отримати вичерпну консультацію з питань аналізу та аудиту сайту Ви можете, звернувшись до нас за допомогою контактних даних.

Замовити