У нас будь-хто може замовити сайт-візитку під ключ в Україні та дізнатися ціну.

Що таке веб-сайт візитка?

Це невеликий сайт, від 5 до 20 сторінок, але він досить ємний і інформативний. Такий сайт ідеально підійде невеликій, вузькоспрямованій компанії або приватному підприємцю. Наприклад, його часто замовляють будівельні бригади, приватні лікарі, перукарі, салони краси, майстри педикюру та манікюру, фотографи, візажисти, дизайнери та інші.

Це найкращий варіант сайту високої якості за невелику ціну, що ідеально підійде для початку власного бізнесу в Інтернеті. Попри невеликі розміри, сайт має власну систему управління (CMS). Вона дозволяє, з часом, розвинути його та перетворити на повноцінний веб-сайт з необмеженою кількістю сторінок, послуг, каталогів та іншого. Завдяки інтуїтивно зрозумілій та простій у використанні CMS, власник зможе легко керувати своїм сайтом: змінювати, доповнювати, видаляти, створювати нові сторінки та всю інформацію на них. Також є можливість підключати різні плагіни, яких близько тисячі. Наприклад, плагін приймання онлайн платежів, плагін підписки на новини тощо.

Ціна сайту-візитки в Україні від 550 гривень!

Розробка такого сайту займає від 3 до 7 днів.

Що входить у цю вартість?

Унікальний, адаптивний дизайн сайту

Дизайн більшою мірою залежить від напряму сайту. Він може бути запропонований одним з наших дизайнерів, також можна підібрати його за шаблоном з каталогу або замовити унікальне виконання. Ще одна важлива частина полягає в його кроссплатформенності. Тобто він повинен бути адаптований під всі види екранів, від маленьких мобільних до величезних 32 дюймових моніторів. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що пошукова система Google заявила про те, що для ефективного розташування сайту в пошуку, він повинен бути швидким і максимально розташованим до відвідувача. З цього випливає, що чим простіше дизайн, без величезних фото, графіки, тим він швидше, а значить, його краще оцінить пошуковик. Відповідно більше відвідувачів зайдуть на нього. Для відвідувача також головним є не яскраві картинки, а інформація, що розташована на ньому. Чим доступнішим вона буде, тим більше шансів отримати лояльність відвідувача.

Для сайту Візитки головними є від трьох до п’яти сторінок. Це безпосередньо перша, головна сторінка, яка є особою сайту, а також розділ “про нас/про сайт/компанію/”. Далі “послуги” і звісно ж “контакти”. Це основні сторінки, які мають бути. Якщо в розділі “послуги” їх кілька, то створюються підсторінки, де на кожній розташовується окрема послуга. Залежно від ваших потреб, можна створити стільки сторінок і підсторінок, скільки буде потрібно.

Система керування сайтом

Попри те, що сайт-візитка це невеликий веб-сайт, він розміщується під спеціалізованою системою управління, яка більш відома, як CMS. Їх видів безліч платних та безплатних. Ми розробляємо сайти на трьох найкращих із них. Всі вони підтримують російську, українську мови, зручні, прості та інтуїтивно зрозумілі. Перевірені десятиліттями та мільйонами робочих сайтів. Завдяки CMS, ви самостійно або з нашою допомогою (якщо захочете), зможете змінювати всю інформацію на вашому сайті. Створювати чи видаляти сторінки, фото, відео матеріали та інше. Ми надамо інструкцію користувача разом із сайтом.

Наповнення сайту контентом

Ми наповнимо ваш сайт необхідним матеріалом. Як згадувалося вище, для нормального функціонування, у ньому має бути хоча б кілька сторінок. На кожній необхідно розмістити інформацію, яку ви хочете донести до потенційних клієнтів. Ви можете самостійно підготувати ці матеріали чи замовити їх у нас. Їх виготовлення на замовлення платне, ціна невисока та обговорюється індивідуально. Їхнє розміщення є безкоштовним.

Кросбраузерність

Ми протестуємо та налаштуємо ваш сайт таким чином, щоб він коректно відображався у всіх браузерах, включаючи Chrome, Internet Explorer, Firefox, Opera та інші.

Навчання роботі з сайтом

Після того як ми встановимо CMS, дизайн, наповнимо сайт і проведемо тестування, ми запропонуємо ознайомитися з навчальним матеріалом у вигляді тексту та відео інструкції, щоб ви могли легко керувати своїм сайтом самостійно. Звичайно, якщо у вас виникатимуть питання, ми з радістю відповімо на них і допоможемо розв’язати будь-які проблеми.

Функціонал сайту

У вас буде можливість розвивати його, доповнювати новими сторінками та усілякими сервісами без жодних обмежень. Ви матимете доступ до каталогу різних плагінів, що дозволяють розширити функціонал сайту, організувати різні сервіси, опитування, підписки та інше.

Статистика відвідування

Ми під’єднаємо ваш ресурс до сервісу відстеження відвідувачів і ви зможете самостійно спостерігати за тим, від куди прийшли відвідувачі на ваш ресурс, які сторінки вони переглядали, скільки часу провели на сайті, з якого пристрою вони зайшли, з якого регіону, їх вік, стать, інтереси та інше.

Пошук на сайті

Буде встановлено пошук, який дозволить здійснювати пошук на вашому сайті.

Карта проїзду

Підключення інтерактивної масштабованої карти Google для відображення проїзду до офісу клієнта.

Форма зворотного зв’язку

Буде встановлено форму зворотного зв’язку для спілкування з клієнтами. Ваші відвідувачі зможуть заповнити її та таким чином здійснити замовлення або поставити запитання.

Фотогалерея

Буде можливість розміщувати необмежену кількість фото та відео матеріалів.

Зв’язок із соціальними мережами

Є можливість розмістити віджети групи з Фейсбуку, Інстаграм та інших. Можна розташувати кнопки соціальних мереж, щоб відвідувачі змогли зберегти посилання на сторінку вашого сайту собі у профіль або поділилися з друзями. Встановлення кнопок “Мені подобається”. Також можна організувати автоматичну реєстрацію на вашому сайті через облікові записи соціальних мереж. Це все безкоштовно!

Підготовка до розкручування

Ваш проєкт буде додано до всіх пошукових систем.

ЛЗП

Буде встановлений плагін, що дозволяє зробити людино-зрозумілими посилання сайту. Вони будуть короткі, не містити зайвих символів та цифр. Такий метод оцінять не лише відвідувачі, а й пошукові машини, такі як Google.

Додавання сайту в консоль веб-майстра

Ваш проєкт буде додано до спеціальної консолі веб-майстра Google Search Console за адресою google.com/webmasters
За допомогою цього можна відстежувати показники сайту в Google Пошуку та використовувати низку додаткових ресурсів компанії Google.

Створення картки сайту

Sitemap – це спеціальна XML-карта вашого ресурсу, завдяки якій пошукові роботи Google будуть знаходити всі ваші сторінки та надавати їх пошуку у найкоротший проміжок часу.

Безпека

Буде впроваджено систему автоматичного збереження бази даних.

Захист від атак

Встановлюється захист у вигляді фаєрволу та антивірусу, що забезпечить повну безпеку вашого проєкту від будь-яких атак. Ви не знатимете, що таке спам, DoS-атаки, використання шкідливих кодів, вірусів, викрадення особистих даних та інше.

Замовити сайт-візитку під ключ

Замовити

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.