Вітаємо вас на нашому сайті УкрТекст, де ми об’єднуємо досвід та інновації для підтримки вашого успіху в онлайн-середовищі.

Наша місія

УкрТекст – це не просто агентство, а ваш надійний партнер у створенні та просуванні веб-проєктів. Ми працюємо для того, щоб кожен клієнт мав унікальну та ефективну інтернет-присутність, забезпечуючи повний спектр послуг для розвитку бізнесу в цифровому світі.

Наші основні напрямки

1. Виготовлення веб-сайтів та розробка веб-дизайну у різних галузях

Наша команда професіоналів веб-розробки та дизайну створює не лише веб-сайти, але й визначає ваш бренд в онлайн-середовищі, роблячи його неповторним, унікальним та жаданим для постійних та нових користувачів.

2. Контент для сайтів та соцмереж

Ми розуміємо важливість змісту. Наші SEO-копірайтери та контент-мейкери створюють якісний та цільовий контент, що вразить вашу аудиторію, приверне увагу, та допоможе зробити будь-яку вашу діяльність надприбутковою.

3. Онлайн навчання

УкрТекст – це також центр для тих, хто бажає навчитися. Наші курси з веб-дизайну, веб-райтингу / копірайтингу, SMM та таргетингу допомагають розвивати навички у сфері цифрового маркетингу усім охочим. Якщо ви бажаєте підвищити свою кваліфікацію, здобути сучасні навички у цифровому світі або розпочати кар’єру в Інтернеті, то вам неодмінно варто спробувати наші онлайн курси.

4. Розробка маркетингових стратегії та бізнес-планів

Ми допомагаємо бізнесу визначити цілі та досягати їх. Наші стратегії розробляються на основі глибокого аналізу ринку та врахування унікальних потреб вашого бізнесу. Ми надаємо послуги по розробці, корегуванні та вдосконаленні бізнес-планів для отримання грантів від Дія Бізнес, від Міжнародних донорів, для чинного бізнесу в Інтернеті та по за ним. Ми допомагаємо у розробці та виконанні маркетингових стратегії просування та розкрутці, створюємо та можемо виконати контент-плани будь-якої складності, підвищити продажі вашого інтернет-магазину, в Instagram, Facebook тощо.

5. SMM та Таргетування

Наші фахівці із соціальних мереж та таргетологи розвивають стратегії для залучення вашої аудиторії та підвищення обігу через ефективні рекламні кампанії. Ми можемо запропонувати розгортання рекламних компаній у Google Пошуку, на веб-сайтах, в YouTube, на сервісах Google (Gmail, Google мапи, Стрічка Новин тощо) у Facebook та Instagram, LinkedIn, X (Twitter), реклама у блогерів тощо.

Чому обирати УкрТекст?

  • Експертиза: Наша команда складається з висококваліфікованих фахівців, готових реалізувати навіть найскладніші проєкти.
  • Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен бізнес є унікальним. Тому кожен проєкт вимагає індивідуального підходу та уваги до деталей.
  • Результати: Наша мета — це не лише створення проєкту, але й досягнення видимих результатів та забезпечення вас інструментами для подальшого розвитку.

Приєднуйтеся до УкрТекст, і разом ми виведемо ваш бізнес на новий рівень успіху в інтернеті!

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.