Опис групи товарів

Багато сайтів пропонують користувачам здійснити у них покупку будь-якого товару. Каталоги, розташовані на інтернет-ресурсах, рясніють різноманітними пропозиціями. Щоб залучити відвідувачів та підштовхнути їх зробити замовлення саме у Вас, забезпечте товари Вашого каталогу докладним описом.

Це змусить потенційного клієнта затриматися на сайті та зробити вибір на Вашу користь. Відсутність необхідної інформації про товар може призвести до того, що споживач здійснить покупку у ваших конкурентів, які подбали про розміщення докладних описів. Грамотні описи, складені компетентними фахівцями – крок на шляху успіху у продажах.

Опис товарів

Якщо Ваші товари однотипні та ледь відрізняються один від одного, для них достатньо створити загальний опис. Приступаючи до створення тексту про цілу групу продуктів, професіонал бере за основу дані про ці товари, представлені в різних джерелах. Це можуть бути інструкції та специфікації, а також інформація із сайтів виробника. Автору не потрібно вигадувати ексклюзивний опис. Достатньо розповісти про особливості групи товарів загалом. Якщо ж відмінності в товарі значні, наприклад, крім кольору, також є відмінності в комплектації або технічних даних, неодмінно варто зробити окремий опис до них.

Ефективність опису групи товарів визначається його SEO-оптимізацією

Наші спеціалісти введуть у текст опису ключові пошукові запити, які дозволять потенційним клієнтам без проблем знайти потрібні товари з Вашого каталогу. Доцільно використовувати так звані НЧ (низькочастотні) запити – вони дозволять привести на сайт цільових відвідувачів.

Така оптимізація тексту дозволить підвищити позицію Вашого сайту в пошуковій видачі за конкретним вузьконаправленим запитом, що відповідає Вашій послузі або товару, що збільшить кількість відвідувачів Вашого інтернет-ресурсу.

Професійний опис групи товарів

Наші співробітники створюють оригінальні та цікаві тексти для сайтів, спираючись на особливості Ваших товарів. Такі статті будуть містити найповніші та найвигідніші набори характеристик товарів. Відвідувачі отримають всю необхідну інформацію і, напевно, зроблять замовлення саме у Вас!

Якщо Вас зацікавила ця пропозиція, будь ласка, зв’яжіться з нами, і ми з радістю проконсультуємо Вас.

Замовити

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.