SEO – те, що дійсно потрібно

Ви вирішили придбати сайт, який повинен приводити користувачів? Це означає, що його потрібно просунути в пошукових системах!

Робота з ключовими словами

Ви знаєте, що для того, щоб просунути сайт в пошукових системах, необхідно забезпечити його великою кількістю матеріалу. Мало того – всі ці статті мають бути унікальними, і просто зобов’язані містити в собі ключові фрази, за якими ви збираєтеся просувати його в ТОП видачі Google. Та й розташування цих фраз має бути не випадковим чином, а чітко розміченим. Іншими словами – вам потрібні не просто тексти, а SEO-статті.

Займаємося із семантикою

Насамперед потрібно створити семантичне ядро сайту та подбати про перелінкування сторінок. Якщо ви хоч щось знаєте про SEO, то повинні розуміти, що це завдання дуже складне, трудомістке, вимагає великої кмітливості. Але вас не лякають труднощі, і ви з азартом беретеся до роботи.

Наповнення сайту

Проте від початку виникають прикрі перешкоди. Найголовніша проблема полягає в тому, що у вас немає на початковому етапі вагомої кількості коштів для закупівлі статей. У принципі, цю проблему можна оминути, якщо ви вмієте писати самі. Однак, у такому разі справа просування сайту не зрушить з місця найближчі пів року — рік.

Швидше за все, у видачі ваш сайт так і займатиме місце, далеке навіть від третьої сторінки. Про ТОП п’ять чи хоча б десять навіть і думати не варто. Ви не зможете написати швидко та багато гідних статей. Адже ви не машина з виробництва тексту, а оскільки вони повинні бути не тільки унікальними, а й цікавими, то максимум, що ви можете з себе вичавити – кілька постів на день. Та й те, якщо працюватимете в каторжному режимі. Неважко підрахувати, що за місяць ви зможете поповнити свій сайт лише кількома десятками статей, коли для нормальної розкрутки сайту потрібно стільки ж, але на день.

А тепер давайте уявімо, що ви взагалі не вмієте писати. І тут перешкоди перетворюються на велику проблему, причому на проблему нерозв’язну. Ніхто для вас не писатиме унікальні, затребувані, оптимізовані, перевірені статті задарма, і такі статті в Інтернеті ви ніде не знайдете. Так, можна використати ШІ та згенерувати безліч статей у том же ChatGPT. Проте, якщо ви ним користувалися, то знаєте, що він робить не оптимізований, заспамлений ключовими фразами текст і дуже часто з вигаданими фактами та неправдивою інформацією. Без ретельної перевірки, корекції, правки та оптимізації ці статті будуть помічені пошуковою системою як спам.

Але що робити? Адже основне завдання сайту – збільшувати прибуток. Вихід лише один, звернутися до професіоналів, які знають свою справу та здатні здійснити ваші надії.

Колектив «УкрТекст», який складається із сотень співробітників, має колосальний досвід у наповненні сайтів будь-якої тематики.

Ми всього за один день здатні наповнити ваш сайт сотнями інформаційних статей, які будуть не згенеровані, а розроблені людьми з досвідом.

Крім того, ви можете замовити пресрелізи, які можна розмістити в соціальній мережі для додаткової реклами вашого ресурсу.

Ми створюємо якісний, SEO-оптимізований контент, здатний вийти в ТОП 3 навіть без закупки посилань на ваш сайт. І не разово потрапити на вершину видачі за висококонкурентними запитами, а надовго закріпитись в ній.

2 коментаря

  1. Good post! We are linking to this great article on our website. Keep up the great writing. Hildagard Nathanael Alexandra

  2. Наша цель была – увеличение трафика клиентов на сайт. Мы прошли длинный путь до знакомства с данным агентством, использовали разные инструменты в продвижении и разные компании. Но теперь точно знаем – что останемся здесь. Ошибочно думать, что, заказав написание текста для сайта агентству, вы можете расслабиться в ожидании волшебного результата. Давайте посмотрим правде в глаза – чудес не бывает. Какой бы распрекрасный текст вы не написали, например, про LCD-телевизор, вы не сможете продать этот телевизор, если он стоит у вас на 50 % дороже, чем у конкурента. Но хороший контент способен увеличить продажи.

Залишити коментар

17 + fifteen =

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.