Просування сайтів статтями

Кожен, хто задумався про створення свого інтернет представництва, повинен розуміти, що в мережі вже є безліч подібних ресурсів.

Робота з ключами

Щоб отримати свою частку відвідувачів, необхідно виділитись із загальної маси. Вбиваючи певний запит до Google, користувач у більшості випадків заходить на сайти, представлені на першій сторінці видачі. З цього випливає – що вищий сайт, то більше відвідувачів.

Найважливіші алгоритми

На ринку країн колишнього СНД популярність Гугла є цілком вагомою. Саме тому багато веб-майстрів просувають ресурси саме під цю пошукову систему. Він відбирає сайти, дотримуючись певного алгоритму.

Перше, на що він звертає увагу – вік домену. Чим молодший сайт, тим складніше йому опинитися в ТОПі. Тому, вирішивши створити сайт, ви спочатку зареєструйте його, а потім проводите всі необхідні роботи: наповнюйте його контентом, посиланнями тощо. У такому разі віковий відлік вашого інтернет-ресурсу розпочнеться раніше.

Залежно від тематики ресурсу вам потрібно підібрати ключові слова, за якими користувачі зможуть знаходити ваш ресурс. Щоб визначити, які ключі дозволять вам потрапити до ТОПу, краще скористатися сервісом Wordstat. З його допомогою можна визначити популярність того чи іншого словосполучення.

Специфіка відбору Google-алгоритмів наступна

Більше значення надається текстам з певним смисловим виділенням, які виконуються за допомогою тегів. Наприклад заголовок має бути виділений тегом “h1”, а підзаголовок – “h2”.

Ключові запити також повинні бути взяті до тегів, використовуючи для цього «em» або «strong». Не виділяйте у тексті кожне входження запиту, це в очах пошукового робота може виглядати неприродно, що призведе до зниження позицій сайту. Щоб зменшити «нудоту» контенту, виділяйте запити лише у місцях зі смисловим навантаженням.

Просування за допомогою внутрішніх та зовнішніх посилань

Найбільш актуальним для просування в Google є перелінкування з іншими трастовими ресурсами подібної тематики. Трастовий сайт — це сайт, який заслужив довіру в очах пошукових систем. Розміщення посилань з сайтів, тематичний індекс цитування, показники якості сайту протягом певного часу підвищить рейтинг і вашому ресурсу.

Сайти з наявністю зовнішніх та внутрішніх посилань вітаються пошуковою системою. Однак, головне, не переборщити, оскільки за переспам сайту світить бан. Щоб цього не сталося, краще довірити просування професіоналам своєї справи.

Ми пропонуємо замовити аудит для вашого проєкту, а також створити семантичне ядро сайту для подальшої розробки плану дій щодо створення контенту.

Залишити коментар

5 × 2 =

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.