Безкоштовні, навчальні онлайн курси веб-дизайну від “UT company” пропонують:

Для чого цей курс?

Отримайте усі необхідні знання для створення привабливих веб-сайтів різного типу, таких як сайти-візитки, корпоративні сайти, лендінг-пейджі, статейні сайти, інтернет-магазини та інші, без вивчення мов програмування.

Ви також навчитеся працювати з графічними програмами та онлайн-сервісами, щоб створювати унікальні логотипи, банери, “шапки” для сайтів та соцмереж, відео-контент для веб-сайтів та соціальних мереж, а також привабливі сторіс, пости та огляди для просування у соціальних мережах.

Отримані навички допоможуть вам успішно створити будь-які проєкти, нададуть можливість заробляти гроші в інтернеті на створенні сайтів, візуального контенту, продаж товарів в інтернет-магазині, продаж реклами на власному сайті або виконання замовлень з налаштування або створення сайтів з нуля, а також інших елементів графіки.

Чого ви навчитеся?

Здобувши всі початкові знання, за бажанням, ви зможете заснувати власний онлайн бізнес.

Приєднуйтесь до IT-спільноти прямо зараз. Сьогодні це в десятки разів простіше та дешевше, але не менш вигідно. Ви зможете спокійно працювати з будь-якої точки світу і при цьому добре заробляти!

Ви навчитеся працювати з графічними програмами та онлайн-сервісами, щоб створювати красиві та привабливі елементи, не тільки для онлайн-бізнесу, а й офлайн.

Ви навчитеся створювати брендові логотипи, рекламні банери, флаєри, буклети, плакати тощо, які ефективно працюватимуть у будь-якій ситуації.

Які переваги навчання веб-дизайну?

Ви дізнаєтесь, як створювати різні відео для реклами та соцмереж, щоб використовувати їх як контент. Ви зможете створювати відео для рекламних компаній або розкрутки та просування в соцмережах, таких як Ютуб, Інстаграм, ТікТок, Фейсбук та інше.

Крім того, ми покажемо вам, як створювати сайти будь-якого типу без необхідності вивчати мови програмування. Ви зможете створити практично будь-який сайт, за один-три дні.

Мрієте про власний інтернет-магазин? Можливо хотіли власний сайт оголошень? Ви є фанатом якогось серіалу, або популярної групи, як що до фан-клубу чи тематичного форуму, де б ви змогли знаходити однодумців, ділилися своїми думками? Все це і не тільки ви зможете реалізувати власноруч за короткий проміжок часу. А згодом ви зможете заробляти на таких сайтах пристойні гроші.

Весь курс подано у легкій та доступній для засвоєння формі. Він має текстові, відео уроки та графічні зображення.

У ньому немає складних домашніх завдань і особливих обмежень. Завдяки доступу онлайн ви зможете проходити уроки в будь-який час, перебуваючи в будь-якому місці.

Не пропустіть можливість отримати ці знання та відкрити для себе нові перспективи!

Кому підійде онлайн курс веб-дизайну?

Всім охочим від 14 років! Це чудовий напрямок, який не має обмежень за статтю чи віком.

Для підлітків, що активно використовують Інтернет, курс зі створення сайтів та візуального контенту може стати першим кроком у світ професійного онлайн-розвитку. Навички, отримані на курсі, дозволять створювати власні веб-сайти своїми руками, розвивати особистий бренд або навіть заробляти гроші як фрилансери в галузі веб-дизайну та візуального маркетингу.

Для молодих матусь, які перебувають у декретній відпустці, курс може стати можливістю відновити кар’єрний розвиток та заробляти гроші в Інтернеті. За допомогою набутих навичок вони можуть створювати власні веб-сайти, вести блоги або надавати послуги в галузі веб-дизайну, щоб забезпечити додатковий дохід для себе та своєї сім’ї.

Навіть людям похилого віку курс зі створення веб сайтів та візуального контенту може відкрити нові горизонти та можливості у віртуальному світі. Навички, які вони здобудуть, допоможуть їм вести особисті веб-сайти, спілкуватися з рідними та друзями в мережі, а також здійснювати покупки та знаходити інформацію в Інтернеті.

Ви навчитеся основ веб-дизайну за тиждень і зможете робити сайти за пару днів. Вже через тиждень ви зможете самостійно робити чудові сайти, обробляти зображення та відео.

Долучитись