Переваги віддаленої роботи в інтернеті

Для початку, слід сказати, що про ці переваги повинен знати кожен, хто вирішив заробляти в Інтернет. І не лише для мотивації на користь вибору альтернативного заробітку. Відомо, що будь-яка робота дасть якісний та бажаний результат тільки в тому випадку, якщо вона є Вашою улюбленою справою, а умови праці максимально комфортні та підходять саме Вам.

У зв’язку з цим, в той час, як більшість людей перебувають на шляху до місця служби в тісному холодному транспорті, що знаходиться в нескінченній пробці, ми розглянемо основні переваги віддаленої роботи вдома з набору тексту в Інтернеті.

Чи доводилося Вам стикатися з хамством кондуктора в автобусі, недостатнім рівнем сервісу в супермаркеті чи непривітним ставленням персоналу до будь-якої організації? Думаю, 99% дадуть відповідь на це запитання ствердно. Чи приємний клієнтові такий підхід? Звичайно, ні. Отже, це ще й удар по репутації компанії. Але, перш ніж когось звинувачувати, спробуємо розібратися в причинах цього явища.

Щоб потрапити на службу, багато хто змушений вставати мало не о 5-й ранку: потрібно встигнути поснідати, зібратися, плюс витратити достатню кількість часу на дорогу. Візьмемо для прикладу дівчину-касира у магазині. Приїхавши на роботу, вона спочатку вислуховує кілька хвилин чергові, до болю знайомі установки від начальства, потім упорядковує робоче місце і готується до того, щоб провести на не улюбленій роботі чергову монотонну 16-годинну зміну.

Перша половина дня зводиться до того, що вона з нетерпінням чекає: коли настане обід; друга до відрахування годин та хвилин до того моменту, коли закінчиться зміна. Після того, як черговий робочий день добіг кінця, вона вирушає додому близько опівночі з думкою про те, що завтра потрібно рано вставати, щоб знову встигнути на це місце, де до того ж платять справжні копійки. При цьому багато працівників відомих мереж супермаркетів (і це ні для кого не секрет) одержують половину зарплати у вигляді простроченої продукції. Адже колись вона мріяла стати моделлю…

Тепер питання: чи може такий співробітник принести користь собі, своєму підприємству та його постійним клієнтам?

Звичайно, ні! Отже, першою перевагою заробітку в інтернеті є те, що тут Ви самі керуєте своїм часом. Розподіляючи години роботи на власний розсуд, Ви створюєте комфортну для себе атмосферу праці та отримуєте від неї лише позитивні емоції. Але найголовніше, тільки за таких умов можливе створення якісного продукту, яким буде задоволений замовник!

Кожен із тих, хто працює за наймом, щодня має справу з такою, здавалося б, природною та звичною складовою будь-якої служби як колектив. А тепер дайте відповідь самі собі чесно: чи доводилося Вам стикатися з тим, що всі колеги, що оточують Вас, ненав’язливо перекладають на Вас всю невідкладну роботу тільки тому, що Ви новенький, нижче за рангом або просто тому, що Ви любите займатися своєю справою (іншими словами є трудоголіком)? Чи було у Вас колись почуття, ніби ці люди просто тягнуть Вас вниз у професійному плані? Адже мало кому захочеться займатися плідною діяльністю і приносити користь своїй фірмі, дивлячись на те, як його товариші по службі не діють і не бажають зробити хоча б вигляд, що вони працюють. Але річ навіть не в цьому.

На багатьох підприємствах діє правило так званої колективної відповідальності. Це означає, що, наприклад, якщо один недолугий офіціант у ресторані розбив сервіз вартістю кілька тисяч, то відповідати за це матеріально повинні всі працівники. Або якщо торгова компанія не виконала місячний план продажу, то премії позбавлять усіх співробітників, причому навіть ту команду, яка працювала весь звітний період у поті чола та уклала рекордну кількість угод. Начальству будуть нецікаві будь-які апеляції щодо перегляду платні, винесених штрафів тощо. Більшості засновників України та СНД, як показує практика, взагалі давно начхати на тих, хто заробляє їм їх дорогі іномарки та поїздки на елітні курорти, які вони здійснюють щонайменше кілька разів на рік.

Так ось, наступна перевага роботи в Інтернеті з набору тексту в тому, що Вам ніхто не заважає займатися своєю справою. Не приносить жодної користі ієрархія служби за наймом тут змінюється прямим діловим партнерством з Вашим замовником, якого тішить той факт, що відповідальність за роботу несете тільки Ви, і впевненість у тому, що Ви ніколи не станете перекладати її ні на кого іншого.

Згідно з неофіційними підрахунками, близько 90% того доходу, який виробляє на підприємстві працівник за наймання, дістаються не йому. Засновники, підприємці та директори всюди хваляться своїми доходами, після чого в пресі ми читаємо чергову статтю про успішного бізнесмена, який досяг сам. Звичайно, немає нічого поганого, коли людина підіймається з нуля і своїми зусиллями досягає бажаного результату. Але не тоді, коли він використовує рабську працю.

Виплачуючи своїм працівникам платню, яку вистачає тільки на те, щоб доїхати до тієї ж роботи та абияк звести кінці з кінцями, вони висувають до своїх «найманців» все більше вимог.

Вердикт: головна перевага роботи в мережі полягає у повній фінансовій незалежності. Ви самі знаєте ціну собі, своїм послугам та своєму часу. І самі вправі встановлювати розцінки на свою роботу такі, які вважаєте за потрібні, і, звичайно, яких Ви гідні. Ніхто не стане урізати Вам платню і виносити штрафи тільки тому, що Вам довелося піти в вбиральню на пару хвилин, затриматися на обіді або Ви не закрили кватирку в кабінеті (такі випадки теж були).

Робота з наймання в офлайні є сьогодні таким же ганебним пережитком, як кріпосне право. Вам подобається витрачати своє життя та дорогоцінну енергію на те, щоб дати можливість комусь сяяти на обкладинках бізнес-журналів або їздити автомобілем за мільйон доларів, у той час, як Ви віддаєте свої професійні здібності за копійки? Тоді цей сайт не для вас.

Решті хочеться побажати тільки одного: візьміть свою кар’єру у власні руки!